Prawa i obowiazki poszukujacego pracy

W swej ofercie spotykają się jedynie efektywne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z regułą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona książki oraz ergonomia obsługi są tutaj na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki zastosowaniu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają konstrukcję i trwały wzrost w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także profesjonalne i niezwykle dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z planem filtracji o jakimś poziomie a wszystkimi ludźmi elementów, które rozprowadzają pył.

Slimetix

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i montują je w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie elementy są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych również są optymalnym urządzeniem do działania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te traktowane są przy zasysaniu ogromniejszych miar suchego materiału z całych odległości. Zostały przeprowadzone według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zatrzymujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we całych gałęziach przemysłu. Projektujemy i spełniamy także instalacje dla pyłów wybuchowych.